Rektör Özçelik’e ‘Yılın Akademisyeni’ Ödülü

Rektör Özçelik’e ‘Yılın Akademisyeni’ Ödülü

‘8. Girişimcilik Ödülleri’ sahiplerini buldu. KTÜN Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, Girişimcilik alanına katkısından ötürü ‘Yılın Akademisyeni’ ödülünü aldı.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından düzenlenen ve Konya Teknik Üniversitesi'nin de katılımcı olarak yer aldığı 'Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi' kapsamında Ülkemizdeki başarılı girişimleri ödüllendirmek, girişimciliği destekleyen kurum ve kişileri öne çıkarmak ve fikirlerin girişimlere dönüştürülmesine destek ve cesaret vermek amacıyla gerçekleştirilen ‘8. Girişimcilik Ödülleri’ sahiplerini buldu. Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, Girişimcilik alanına katkısından ötürü ‘Yılın Akademisyeni’ ödülünü aldı. Rektör Prof. Dr. Özçelik’e ödülü İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Necmeddin Bilal Erdoğan tarafından takdim edildi.

İki gün daha süre etkinlikte, çeşitli başlıklarda oturumlar, B2B görüşmeler, girişimcilere yönelik eğitimler, kongreler düzenlenerek iş ve sanayi dünyasından temsilciler, akademisyenler, kamu kurum yetkilileri ziyaretçilerle bir araya geldi. Üniversitenin katılımcı olarak yer aldığı etkinlikte akademisyen ve öğrencilerin projeleri yoğun ilgi gördü.

Etkinliğin son gününde ise ‘8. Girişimcilik Ödülleri’ düzenlenen törenle sahiplerini buldu. GİV Özel Ödülü, Proje-Fikir Ödülleri (para ödülü),Kurumsal Girişimcilik Ödülü, Yeni Girişimcilik Ödülü, Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü, Kamu Yöneticisi Ödülü, Akademisyen Ödülü, E-Ticaret Girişim Ödülü, Basın/Yayın/Medya Ödülü ve 100 Bin TL değerinde fikir ödülü olmak üzere 9 kategoride ödül verildi.

Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, Girişimcilik alanına katkısından ötürü ‘Yılın Akademisyeni’ ödülünü aldı. Prof. Dr. Özçelik’e ödülü İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan tarafından takdim edildi. Tören toplu fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.