Konya Şoförler Odası, Yeni Kamyon garajını tanıttı

Konya Şoförler Odası, Yeni Kamyon garajını tanıttı

Konya Şoförler Odası düzenlediği toplantıda, odaya üye nakliyeci esnafına Yeni Kamyon Garajını tanıttı.

KONESOB toplantı salonunda gerçekleştirilen Yeni Kamyon Garajı tanıtım programına KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Konya Şoförler Odası Başkanı Ahmet Şen, yönetim kurulu üyeleri, nakliyeci esnafıyla oda başkanları katıldı.

Yeni Kamyon Garajı olmazsa olmazlarımızdandır

Programın açılışında konuşan Konya Şoförler Odası Başkanı Ahmet Şen kardeşinize destek verin diye 2018 yılında yola çıktığını belirterek, “Kıymetli meslektaşlarım zaman ayırarak toplantımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. 2018 yılında kardeşinize destek verin diye yola çıktık. Bugüne kadar da elimizden geleni yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Yeni Kamyon Garajı projesine başladığımızda Sayın Uğur İbrahim Altay Selçuklu Belediye Başkanı idi. Görüşmeye gittiğimizde bizim olmazsa olmazlardan birisi olan Yeni Kamyon Garajı projemizi anlattık. Bize doğru bir proje olduğunu ve destek vereceğini söyledi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra sağ olsun üç yıldır da projemize destek verdi. Gelinen noktada kamyon garajı yapılacak yeri belediyemiz alarak 400 bin metre kare alana yeni Kamyon Garajımız yapılacaktır. Projesi hazırdır. İhalesine yapılarak temeli atılacaktır. Yılbaşından önce başlayacağımız kamyon garajımızda sizlerin daha ucuz faydalanması için uğraşıyoruz. Maliyetine sizlere sunacağız. Kamyon garajında yapılacak dükkânları, sosyal tesisleri görün diye bu programı düzenledik. Katıldığınız içinde sizlere teşekkür ederiz. 12 ay içinde tamlayacağız. Dükkânların kullanım alanı yaklaşık 32 metre karedir. İki kattan oluşuyor. Burada 216 tane dükkânımız var. Sosyal tesislerde değişik ölçüde dükkânları vardır. Burada 40 yataklı bir otelimiz yapılacaktır. Alıntıda da hamam ve sauna hizmeti de verilecektir. Bunun yanında camimiz olacaktır. şoförlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacağı büyük bir kompleks olacaktır. Yeni kamyon garajı projemize destek veren Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a, ekibine, KONESOB Başkanımız Muharrem Karabacak’a ve emeği geçen herkese sizlerin adına teşekkür ederiz. Yeni Kamyon garajımız tamamlandığında ve hizmete girdiğinde Konya’mıza ve esnafımıza çok iyi şeyler katacaktır. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Yeni Kamyon Garajı Konya ve esnafımız içindir

Programın açılışında konuşan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, “Yeni Kamyon Garajı Konya Şoförler Odamızla ve Konya Büyükşehir Belediyemizce yürütülüyor. Bugün sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz. Sizlerin sorunlarıyla anlık ilgileniyoruz. Sorunların çözümü için elimizden geleni yapıyoruz. Yapılan her bir eser Konya içindir. 2 milyon vatandaşımızın hizmetinde olacaktır. Konya Şoförler Odası Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar hiçbir şikâyette almadık. Esnafımızın yanında oldu. Kamyoncu esnafımız bizler için önemlidir. İşinizi farklı yönlerde geliştirerek, ülkemizin her yerinde esnafımızı en iyi şekilde temsil ettiniz. Sizlere teşekkür ederiz. Konya Büyükşehir Belediyemizle üç yıldır Yeni Kamyon Garajı çalışmalarını sürdürüyoruz. 400 bin metre alandaki kamyon garajında binanın kullanımını satın alıyoruz. Hizmet yarışı elbette olacaktır. Bu yarışta birbirimizi kırmayacağız. Şoför esnafımız duyarlıdır. Yeni kamyon garajı projesini tamamen Konya Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldı. Sizlerin adına Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a, belediye çalışanlarına ve Konya Şoförler odası başkanımıza, yönetimiyle çalışanlarına teşekkür ediyoruz. KONESOB olarak bir seçim sürecindeyiz. Seçimler biter. Sizlerin de dostluğu sürecektir. Yeni Kamyon garajı eseri Konya ve hepimiz içindir. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ederek, hayırlı olmasını dileriz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Yeni Kamyon Garajı projesinin sinevizyonla tanıtımı yapılarak, katılanlara bilgi verildi. Proje hakkında Nakliyeci esnaflar tarafından sorulan soruları Konya Şoförler Odası Başkanı Ahmet Şen ve KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak cevapladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.