"Gazetecilerimiz,  her açıdan çok önemli bir vazifeyi yerine getiriyor"

"Gazetecilerimiz, her açıdan çok önemli bir vazifeyi yerine getiriyor"

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

"Bilginin katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişme gösterdiği günümüz dünyasında haberlerin kamuoyuna doğru, tarafsız ve vaktinde ulaştırılması, her zamankinden daha büyük bir önem taşımaktadır.

Yazılı ve görsel medyanın yanı sıra sosyal medya ve internet haberciliğinin de topluma bilgi akışını sağladığı bu dönemde, büyük fedakârlık ve gayret içerisinde mesleklerini yerine getiren gazetecilerimizin sorumlulukları da artmıştır.

Demokratik olgunluk çerçevesinde, milli birlik ve bütünlüğümüze zarar vermeyecek hassasiyetle ve temel değerlerimizi göz ardı etmeden toplumu aydınlatma görevi, kamu hizmetlerinin de en önemlilerinden biridir.

Toplumun genel durumu ve taleplerinin yönetim kademelerine ulaşmasında, yöneticilerin çalışmalarının da kamuoyunun bilgisine sunulmasında köprü görevi gören gazetecilerimiz,  her açıdan çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedirler.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Konya’daki basın mensuplarımız başta olmak üzere, tüm gazetecilerimizin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.