"Eski Bakan Namık Kemal Zeybek’in hafızası kirli ve bulanıktır"

"Eski Bakan Namık Kemal Zeybek’in hafızası kirli ve bulanıktır"

MHP Merkez Yürütme Kurulu(MYK) üyesi Güzide Çipan, "Milliyetçi Hareket Partisinin mensupları berrak bir hafızaya, net bir duruşa sahiptir. Hareketlerinde net duruş sergileyemeyen kıvırtkanların hafızalarının bulanması normaldir" dedi.

MHP Merkez Yürütme Kurulu(MYK) üyesi Güzide Çipan, "Milliyetçi Hareket Partisinin mensupları berrak bir hafızaya, net bir duruşa sahiptir. Hareketlerinde net duruş sergileyemeyen kıvırtkanların hafızalarının bulanması normaldir" dedi. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Çipan " Türk Milleti binlerce yıllık tarihi hafızaya sahiptir. Türk Milletinin Ülküsünü yüreğinde taşıyanların hafızası berraktır. Biliriz ki; ikballerini Milliyetçi Hareket Ülküsünden yüksek gören kibir abideleri, bulanık düşüncelerini ve menfaatperest tavırlarını, kirli emelleriyle söyleme dönüştürürler. Bu durum her hain için mutlak sonuçtur. ANAP’ın eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in hafızasının bu kadar kirli ve bulanık olmasının sebebi budur. Türk Devlet geleneğinin ve Milletimizin hafızasının büyük kütüphanesi Milliyetçi Hareket Partisidir. Milliyetçi Hareket Partisinin mensupları berrak bir hafızaya, net bir duruşa sahiptir. Hareketlerinde net duruş sergileyemeyen kıvırtkanların hafızalarının bulanması normaldir.  ANAP’ın eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in hafızasının bu kadar kirli ve bulanık olmasının sebebi budur. Elbette tabelasını gördüğü her partiye, her yeni oluşuma, önceki durduğu yeri kötüleyerek koşmasının sebebi de budur.

Bizim hafızamızdaki Namık Kemal Zeybek, Şehit Bakanımız Gün Sazak Bey'in bürokratlıktan alıp siyasete kattığı eski bir Kaymakamdır. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'in defalarca tolerans gösterdiği, sırf 12 Eylül mahkeme dosyalarında adı geçtiğinden dolayı ülkücülerin vefa gösterdiği, Bilge Liderimizin yüce gönüllülüğü ve affediciliği ile defalarca şans verip tövbesini tutmasını beklediği, iflah olmaz makam sevdalısı bir zattır.

Ünvan çöplüğü bu şahısın, Liderimizin defalarca, her aşamasını, her platformda anlattığı, sağır sultanın bile duyduğu, zekâ seviyesi ne olursa olsun herkesin anladığı bir meseleyi, şaibe kaynağı gibi bir söylemle, ima yollu açıklamayla gündeme getiriyor olması, kendisinin şahsi ikbal hesapları açısından değerlendirilmelidir.

Ülkücü demeye bile dilim varmayan, Eski MHP’liliğini halen başka partilere göz kırpmak için kullanan, her gittiği partiyi de eskiten, Namık Kemal Zeybek, bizim ahde vefamızın sınırının ülkücü yeminimize kadar olduğunu, yeminimizin hududuna işgale kalkan ahde vefayı yırtıp atacağımızı unutmuş ya da belli ki hiç anlamamıştır..

Milliyetçi Hareket Partisi mensupları için Teşkilatımız, Davamız ve Liderimiz namustur. Namusa dil uzatanın ne olacağı okuduğun destanlarda yazar. Ama belli ki bulanık zihniniz de destanlarımız da kirlenmiş, unutmuşsunuz.

Davasını satan, giderken de davamıza saldıran ilk siz değilsiniz. Mirasını yediğiniz merhum büyüklerimizin hatırına her ihanet ve beceriksizliğinizi ortaya dökmüyorum. Size tavsiyem bir hekime müracaat ederek zihninizi kontrol ettirin" ifadelerini kullandı. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.